Відділ освіти Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради

 



Інформація про закріплення виборчих округів за депутатами

Закріплення виборчих округів за депутатами Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради

№ округу

П.І.Б.

депутата

Межі Округу

Місце прийому

День тижня

1

Ткаченко Т.М.

вул. Бібліотечна, вул. Бунчукова, вул. Висоцького, вул. Вишнева, вул. Віри Міляєвої, вул. Водяна, вул. Горького, вул. Громадянська, вул. Дачна, вул.Депутатська, вул.Дзержинського: 77–118; вул.Дорофіївська, вул.Євгенії Василенко, вул.Жовтнева: 1–83, 85–85Б, 87–107; вул.Залізнична, вул.Коротка, вул.Котовського, вул.Крутогірна, вул.Ламана, вул.Лермонтова, вул.Люби Шевцової: 1; вул.Межова, вул.Місячна, вул.Осіння, вул.Паланкова, вул.Паркова, вул.Петра Калнишевського, вул.Піщана, вул.Снігова, вул.Соснова, вул.Стадіонна, вул.Торговельна, вул.Ударна, вул.Ульянівська: 120–148; вул.Учительська, вул.Шкільна, пров.Вузький, пров.Горького, пров.Дачний, пров.Депутатський, пров.Дружби, пров.Жовтневий, пров.Залізничний, пров.Ламаний, пров.Лермонтова, пров.Місячний, пров.Парковий, пров.Сніговий, пров.Спускний, пров.Стадіонний, пров.Торговельний, пров.Шкільний

КЗО «СЗШ № 105» ДМР

Кожен понеділок місяця з 16.00

2

Беззуб Сергій Іванович

вул.Берегова, вул.Гірська, вул.Димитрова, вул.Жовтнева: 84–84Б, 86, 109–121; вул.Звивиста, вул.Кірова, вул.Кошова, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Новоселівська, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Фрунзе, вул.Ювілейна, пров.Тельмана, пров.Фрунзе

Таромська селищна рада

4-й понеділок місяця з 16.00

3

Чорний Анатолій Володимирович

вул.Гайова, вул.Декоративна, вул.Дзержинського: 1–76; вул.Комбідівська, вул.Леніна, вул.Лікарняна, вул.Новодзержинська, вул.Островського, вул.Природна, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Сєрова, вул.Таромська, вул.Ульянівська: 2–116; пров.Декоративний, пров.Дзержинського, пров.Кірова, пров.Леніна, пров.Островського, пров.Робітничий, пров.Червоний, тупик Кірова, вул.Батальйонна, вул.Білецького, вул.Болятка, вул.Григорія Сковороди, вул.Нижня, вул.Новопокровська, вул.Полунична, вул.Похила, вул.Цілинна, вул.Широкий степ, вул.Ясенова, пров.Батальйонний

КЗО «СЗШ № 104» ДМР

3-й  четвер місяця з 16.00

4

Лобаченко Ігор Сергійович

вул.Волобуєва, вул.Генерала Ткаченка, вул.Долинська, вул.Електрична, вул.Єфрейтора Пирогова, вул.Космічна, вул.Курака, вул.Металургів, вул.Нова, вул.Одарівська, вул.Олімпійська, вул.Радянська, вул.Рильського, вул.Степова, вул.Тельмана, вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська, вул.Шевченко, вул.Шмідта, вул.Щорса, вул.8 Березня, пров.Генерала Ткаченка, пров.Новий, пров.Олімпійський, пров.Рильського, пров.Футбольний, пров.8 Березня, вул. Академіка Вавилова, вул.Академіка Іванова, вул.Академіка Кисловського, вул. Академіка Лискуна, вул.Академіка Павлова, вул.Академічна, вул.Дарвіна, вул.Інститутська, вул.Комсомольська, вул.Кулішова, вул.Лісова, вул.Народна, вул.Наукова, вул.Піонерська, вул.Пушкіна, пров.Академіка Павлова, пров.Виконкомівський, пров.Комсомольський, пров.Кулішова, пров.Лісовий, пров.Лояна, пров.Піонерський, пров.Пушкіна, пров.Свердлова

Таромська селищна рада

Перша середа місяця з 16.00

5

Тюпа Вадим Володимирович

вул.Богуна, вул.Вишивана, вул.Гастелло, вул.Геологічна, вул.Гурзуфська, вул.Дальньоуральська, вул.Зелена балка, вул.Івана Сусаніна, вул.Кам’яногірська, вул.Комітетська, вул.Курильська, вул.Мукачівська: 121, 123, 125–125А, 127, 129–131, 135–135А, 137, 141–141Б, 143–143Б, 145, 147–147Б, 149, 151, 153, 155–210; вул.Невельського, вул.Підгірна, вул.Попова, вул.Преси, вул.Проїжджа, вул.Простора, вул.Професійна, вул.Республіканська, вул.Сахалінська, вул.ХІХ партз’їзду, вул.Хорольська, вул.Шушинська, пров.Берегині, пров.Дальньоуральський, пров.Івана Сусаніна, пров.Оберігу, пров.Преси, пров.Просторий, пров.Різдвяний, пров.Усть-Ілімський, пров.Хорольський, узвіз Крутий

КЗО «СЗШ №92» ДМР

2-й, 4-й вівторок  місяця з 16:00 

6

Курилко Валерій Олександрович

вул. Абая, вул. Базарна, вул.Дружби, вул.Задніпровська, вул.Заслонова, вул.Зоряна, вул.Кедрова, вул.Колгоспна, вул.Костромська, вул.Луначарського, вул.Металоконструкцій, вул.Мукачівська: 1–120, 122, 124, 126, 128, 132–134, 136, 138–140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154; вул.Очаківська, вул.Поліська, вул.Приморська, вул.Прияружна: 1, 6, 8, 11–63; вул.Руднєва, вул.Слави, вул.Товариська, вул.Фурманова, пров.Абая, пров.Білоруський, пров.Варязький, пров.Прияружний, пров.Слави, пров.Товариський, вул.Андрійченка, вул.Біла балка, вул.Братів Трофімових: 466, 468, 470, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486–494, 496, 498, 502, 506, 508, 510, 512, 531–561; вул.Братська, вул.Двінська, вул.Дніпрельстанівська: 191–193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 217–260А; вул.Доблесна: 1–30; вул.Дорогобузька, вул.Костичева, вул.Навігаційна, вул.Покровського, вул.Руднична, пров.Андрійченка, пров.Братів Трофімових, пров.Братський, пров.Двінський, пров.Костичева, пров.Крутий, пров.Львівський, пров.Покровського, пров.Тихорецький

вул. Зоряна 52 кв.ком.№41

3-я, 4-а неділя місяця 17.00 – 19.00

КЗО «СЗШ№ 94»ДМР

4-а неділя місяця з 15.00-16.00

7

Чорний Анатолій Володимирович

вул.Аврори, вул.Діївська, вул.Доблесна: 31–402; вул.Мисова, вул.Мінеральна, вул.Назарова, вул.Нарвська, вул.Рівна, вул.Ромоданівська, вул.Сухачівська, пров.Глухий, пров.Казахський, пров.Красіна, пров.Кривий, пров.Манежний, пров.Мінеральний, пров.Оксамитний, пров.Придорожний, пров.Ревіна, пров.Стрілецький, військове містечко №80

КЗО «НВК №103» ДМР

1-й, 4-й понеділок місяця;

2-а, 3-я п’ятниця місяця з 16.00.

Швачко Андрій Валерійович

КЗО «НВК №103» ДМР

Перша п’ятниця місяця з 16.00

8

Комлик Петро Петрович

вул.Братів Трофімових: 282, 284, 286, 288, 290, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306–308, 310, 312, 314, 316–316А, 318–318Б, 320–320В, 322, 324–326, 328, 330–462, 467, 469, 471–473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 495, 497, 499–501, 503–505, 507, 509, 511, 515–529; вул.Вагнера, вул.Герцена, вул.Глібова, вул.Десантна, вул.Десняка, вул.Красіна, вул.Модестова, вул.Наливайка, вул.Павла Корчагіна, вул.Петра Сиротиніна, вул.Яблунева, пров.Вагнера, пров.Відродження, пров.Герцена, пров.Глібова, пров.Яблуневий, вул.Адмірала Макарова, вул.Братів Трофімових: 165, 171–203, 211, 215, 217–217А, 219–221, 223, 225–225А, 227–227А, 229, 231, 233–235, 239, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257–257В, 259–259Б, 261–261А, 263–263А, 265–265А, 267–267А, 269, 271, 273, 275, 277, 281, 283А–283Б, 285, 287, 289, 291–293, 295, 297, 299–299А, 301, 303, 305–305Б, 309, 311, 313–313А, 315, 317, 319–319А, 321, 323А, 327, 329; вул.Вільямса: 12–46, 48–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–64, 66; вул.Дніпрельстанівська: 2–190, 194, 196, 198, 200, 202–204, 206, 208, 210, 212, 214; вул.Заливна, вул.Міцкевича, вул.Ніжинська, вул.Перспективна, вул.Сільрадська, пров.Короленка, пров.Міцкевича

УПК

3-я середа місяця з 16.00

9

Стрельніков Олександр Петрович

вул.Братів Трофімових: 210, 212–214, 216, 218–218А, 222–222,224, 224, 226, 228, 230, 232, 236–238, 240–242, 244, 246, 248–248А, 250, 252–252Б, 254–254А, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270–270А, 272, 274, 276, 278; вул.Відродження, вул.Вільямса: 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67–111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137–137А, 139–139Б, 141–143В; вул.Власенка, вул.Єрмака, вул.Квіткова, вул.Костюшка, вул.Міська, вул.Омська, вул.Повстанська, вул.Прияружна: 1, 2–6, 7–8, 8А–10; вул.Пролетарська, вул.Таганська, пров.Квітковий, пров.Ніжинський, пров.Повстанський, пров.Пролетарський, вул.Братів Каменських, вул.Весняна, вул.Комунарівська: 122, 124, 126, 128, 130, 134–343; вул.30-ї Іркутської дивізії, пров.Валдайський, пров.Зеленодольський, пров.Зенітний, пров.Рязанський, пров.Фронтовий

КЗО «СЗШ № 84» ДМР

Кожну п’ятницю місяця з 16.00

10

Гаращенко Вікторія Іванівна

вул.Автобусна, вул.Алчевська, вул.Біломорська, вул.Валдайська, вул.Добровільна, вул.Ентузіастів, вул.Жигулівська, вул.Забайкальська, вул.Ільюшина, вул.Квітуча, вул.Ключова, вул.Комісарівська, вул.Лисенка, вул.Митищинська, вул.Новостепова, вул.Першотравнева, вул.Писемського, вул.Порохова, вул.Приазовська, вул.П’ятихатська, вул.Сонячна, вул.Толбухіна, вул.Тригірна, вул.Юпітерна, пров.Валуйський, пров.Комісарівський, Комунальний заклад "Дніпропетровська міська лікарня №5" Дніпропетровської обласної ради, вул.Академіка Задонцева, вул.Большунова, вул.Василя Дерев’янка, вул.Весела, вул.Вільямса: 112–112Л, 114, 116–116А, 118–118А, 120, 124–124А, 126–126Б, 128–128Б, 130, 132, 136, 138, 140, 147–167; вул.Дунайська, вул.Колективна, вул.Люби Шевцової: 2–9; вул.Лютнева, вул.Марка Озерного, вул.Мисливська, вул.Рудна, вул.Спокійна, вул.Фронтова, вул.Чугуївська, вул.9 Травня, пров.Боткінський, пров.Джамбула Джабаєва, пров.Донбаський, пров.Курсовий, пров.Лютневий, пров.Народний, пров.Німанський, пров.Першотравневий, пров.Тюменський

КЗО «СЗШ №84» ДМР

Перший понеділок місяця з 15.00

11

Платонов Олександр Юрійович

вул.Братів Трофімових: 3, 7, 18, 26–28, 42, 51, 112–164, 167–169; вул.Ватутіна, вул.Гвоздична, вул.Кармалюка, вул.Комунарівська: 56–121, 123, 125, 127, 129, 131–133; вул.Можайського, вул.Орська, вул.Сталеварівська, вул.Чорногірська, пров.Брянський, пров.Вірменський, пров.Єрмака, пров.Кутаїський, пров.Лікарняний, пров.Малахітовий, пров.Рубіжний, пров.Червоноармійський, вул.Братів Трофімових: 36–40; вул.Комунарівська: 16;

КЗО «СЗШ №97» ДМР

Перший понеділок місяця з 16.00

12

Швачко Андрій Валерійович

вул.Алтайська: 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51 к.2, 51ГУРТ к.2; вул.Гомельська: 55, 57, 59; вул.Камчатська: 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 61А, 62, 62А, 62В, 64; вул.Караваєва: 1, 2–2А, 4, 6, 10–12; вул.Матлахова: 1–5; вул.Нестерова: 20, 20А, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 27; вул.Олександрова: 2, 4–26; вул.Орловська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22; вул.Яшина: 1–3, 5–28, 30, 32; пл.Металургів, просп.Петровського: 1, 2–2А, 7, 9; вул.Качалова, вул.Квірінга, вул.Марата, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Ногинська: 1–5; вул.Олександрова: 1, 3; вул.Сериківська, вул.Юнацька, пров.Сериківський, просп.Петровського: 1А, 2Б–3ГУРТ; просп.Сергія Нігояна: 50, 52, 52ГУРТ, 54, 55ГУРТ, 58, 61, 67, 74, 77А; Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №2" Дніпропетровської обласної ради

КЗО «СЗШ №36» ДМР

Перша п’ятниця непарного місяця з 16.00

КЗО «СЗШ №77» ДМР

Перший понеділок парного місяця з 16.00

13

Суєтіна Людмила Григорівна

вул.Матлахова: 7–25; вул.Ногинська: 11–25, 29, 33, 35–37, 39–43; вул.Революційна, вул.Яшина: 4ГУРТ; просп.Петровського: 6, 8, 10–26, 28, 30; вул.Авіаційна: 31, 35; вул. Володимира Ошка, вул.Дунаєвського: 32, 34; вул.Караваєва: 13ГУРТ–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Орловська: 32, 32А, 34, 34А, 36; вул.Яшина: 29, 31; просп.Петровського: 27ГУРТ, 29, 33ГУРТ, 35; вул.Авіаційна: 8, 12, 29; вул.Військовоморська, вул.Волзька, вул.Дунаєвського: 1–31, 33, 35; вул.Кам’янська: 1–27, 40;

просп. Петровського, 39

Перша п’ятниця місяця з 16.00

14

Ганжа Віталій Вікторович

вул.Караваєва: 1А, 3–3АГУРТ, 5, 7–9; вул.Орловська: 24, 24А, 28, 28А, 30; вул.Яшина: 33–34, 36, 38, 40, 42; вул.Авіаційна: 16, 18; вул.Кутузова: 12–17; вул.Новоорловська: 2–3, 5, 7, 11, 13, 15, 19, 21; вул.Новофрунзенська, вул.Орловська: 38, 40, 42, 44, 46; вул.Повітрофлотська: 13–18; вул.Талаліхіна, вул.Яшина: 35, 37, 39, 41;

просп. Петровського,39

Перша п'яниця  місяця з 17-00

Мироненко Вадим Олександрович

просп. Петровського,38

1-й, 3-й четвер  місяця  з 15.00

15

Коваленко Анатолій Миколайович

вул.Кутузова: 1–7; вул.Ногинська: 26–28, 30–32, 34, 38, 45, 53А–53ГУРТ; пров.Кам’янський, пров.Ногинський, просп.Петровського: 32ГУРТ, 34, 36–36АГУРТ, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48, 50–56ГУРТ; вул.Авіаційна: 1, 2, 3, 4, 5, 6ГУРТ, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Коксова, вул.Ногинська: 49;

КЗО «СЗШ № 85» ДМР

3-й понеділок місяця з 16.00

16

Смиков Олександр Іванович

вул.Авіаційна: 14; вул.Караваєва: 15, 17, 40, 42, 44–58; вул.Кутузова: 8–11; вул.Новоорловська: 4, 6, 8–10, 12, 14, 16, 18; вул.Повітрофлотська: 1–12; вул.Хуліана Грімау: 1, 3, 5–7, 9–11, 13, 15; просп.Петровського: 37–39, 41, 43ГУРТ, 45, 47, 49;

КЗО «СЗШ № 5» ДМР

2-й, 4-й четвер  місяця  з 17.00

17

Якимов Олександр Васильович

вул.Вахрушева: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; вул.Давидова: 60; вул.Караваєва: 17А, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 58А–62; вул.Новоорловська: 17, 20, 22–41; вул.Хуліана Грімау: 2, 4, 8, 12, 14, 17–40; вул.Ажурна, вул.Валявки, вул.Зовнішня, вул.Кам’янська: 30–38; вул.Машукова, вул.Рельєфна, вул.Черкаська, вул.Чигиринська, вул.Юдіна, пров.Черкаський, тупик Черкаський

КЗО «СЗШ № 74» ДМР

Перший понеділок місяця з 16.00

18

Іванова Валентина Опанасівна

вул.Ахматової, вул.Гарнізонна, вул.Діамантна, вул.Кропивницького, вул.Лукашенка, вул.Митрофана Андреєва, вул.Суханова, вул.Берінга: 1–35; вул.Білоріченська, вул.Героїв революції, вул.Демократична, вул.Добролюбова, вул.Докучаєва, вул.Західна, вул.Київська: 3, 5, 7, 9, 11, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 103, 105, 107, 109; вул.Сумська: 1–35; вул.Флангова, вул.Берінга: 36–155; вул.Ковельська, вул.Криворізька: 70; вул.Погодіна, вул.Проектна, вул.Сєченова, вул.Сумська: 36–89; вул.Шишкіна, пров.Берінга, пров.Дністровський, проїзд Новокозловський, тупик Степовий

КЗО «СЗШ №50» ДМР

Перший понеділок місяця з 16.00

19

Лещенко Вадим Олександрович

вул.Володимира Корецького, вул.Дибенка, вул.Косарева, вул.Краснодонська, вул.Паралельна, вул.Тупикова, пров.Проектний, просп.Металургів, вул.Азовська, вул.Аральська, вул.Грозненська, вул.Кавказька, вул.Київська: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–34А, 36, 38–38А, 40, 42; вул.Металургійна, вул.Повстання, вул.Сировця: 1–20; вул.Старокоротка, вул.Ташкентська, вул.Тираспільська, вул.Тихона Бондарева, вул.Уляни Громової, вул.Чеботарьова, вул.80-річчя Дніпропетровщини

КЗО «НВК №4» ДМР

Перший

понеділок місяця з

16,00 до 20,00

20

Гебрін Олександр Костянтинович

вул.Армавірська, вул.Військових залізничників, вул.Водіїв, вул.Гебріна, вул.Київська: 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–98, 100–102, 104, 106, 108, 110–124; вул.Конструктивна, вул.Машиністів, вул.Миргородська, вул.Олександра Невського, вул.Пам’ятна, вул.Піхотинців, вул.Сировця: 21–88; вул.Сугака, вул.Тіниста, пров.Водіїв, шосе Криворізьке, військова частина

КЗО «НВК №4» ДМР

Перший   понеділок місяця з 16.00

21

Черкаська Милослава Юріївна

вул.Амундсена, вул.Будьонного: 20–22, 24, 26–28, 30–40, 42, 44, 46, 48–50; вул.Волинська: 1–4, 7–7А; вул.Дагестанська, вул.Зелена, вул.Кустанайська, вул.Сочинська, вул.Фосфорна: 1–10, 12, 14; вул.Ближня: 7–27, 33; вул.Брюллова, вул.Будьонного: 8, 12, 14, 16–18, 23; вул.Фосфорна: 11, 13, 15;

КЗО «СЗШ №91» ДМР

3-й четвер місяця з 17.00 до 19.00

22

Овчаренко Олена Леонідівна

вул.Будьонного: 25, 29, 51–57, 71–85; вул.Волинська: 5–5В, 11; Комунальний заклад "Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня №4" Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№89)

КЗО «СЗШ №91» ДМР

Перший

четвер місяця з

17.00 до 19.00

23

Афанасьєва Марія Геннадіївна

вул.Ближня: 29; вул.Будьонного: 41, 43, 45, 47, 59–65; тупик Упертий, вул.Будьонного: 1, 1К–7, 9А–11, 13, 15, 19; вул.Волинська: 6, 9, 20–75; вул.Деземовська, вул.Електрозварна, вул.Правобережна, вул.Пряма, вул.Узбецька, вул.Уссурійська, вул.Шаляпіна, пров.Брюллова, пров.Волинський, пров.Дагестанський, пров.Прямий, тупик Волинський

КЗО «СЗШ №91» ДМР

Перший

понеділок місяця з 16.00 до 18.00

24

Кізенко Олена Миколаївна

вул.Братів Ковальчуків, вул.Гвардійська, вул.Грузинська, вул.Дороніна, вул.Карпуші, вул.Кірінаківська, вул.Крупської, вул.Курочкіна, вул.Леніногорська, вул.Підпільна, вул.Сухий острів, пл.Вереснева, пров.Грузинський, пров.Кіріна: 5; пров.Нагорний, просп.Свободи: 87, 95–97, 99, 101, 103, 105, 107–109, 111, 113–115, 117–117Б, 119–131, 133–133,135, 135, 137–202, 204–212, 214–216; вул.Блюхера, вул.Горобинова, вул.Червоних бійців: 1АГУРТ; вул.Якутська, пл.Дзержинського, пров.Вербний

КЗО «СЗШ № 11» ДМР

3-я середа місяця з 16.00

Черкун Сергій Васильович

КЗО «СЗШ № 11» ДМР

4-а п’ятниця місяця з 16.00

25

Коваленко Анатолій Миколайович

вул.Аверіна, вул.Бібікова, вул.Вербова, вул.Губанова, вул.Каховки, вул.Коккінакі, вул.Купріна, вул.Платона Петряєва, вул.Числова, вул.Щаденка, пров.Кіріна: 1–4, 7; пров.Лемешева, пров.Металургів, пров.Педюменський, пров.Проїзний, пров.Ризький, пров.Чорновусівський, просп.Свободи: 2–86, 88–94, 98, 100, 102, 104–104А, 106, 110, 112–112А, 116, 118–118А, 132, 134, 136; вул.Алеутська, вул.Жовтенят, вул.Кайдацька, вул.Крамнича, вул.Річкова, вул.Сибірська, вул.Союзна, вул.Якірна, пров.Білозерський, пров.Бірюзовий, пров.Гребьонкіна, пров.Кибальчича, пров.Мармуровий, пров.Монтажників, пров.Рекордний, пров.Скадовський, пров.Сонячний, пров.Тайшетський, пров.Танковий, проїзд Вільний, проїзд Сурський

КЗО «СЗШ №88» ДМР

1-й понеділок місяця 16.00

26

Корж Світлана Петрівна

вул.Водостічна, вул.Гранітна, вул.Замарайкіна, вул.Зорі, вул.Кар’єрна, вул.Коллонтай, вул.Макіївська, вул.Орбітальна, вул.Панаса Мирного, вул.Північна, вул.Погоріла, вул.Скелювата, вул.Стройова, вул.Тарана, вул.Трудова, вул.Успенських, вул.Фатіми Гафурової, вул.Червоних бійців: 12–19; вул.Чорноземна, вул.Чукотська, пров.Кар’єрний, просп.Свободи: 203, 213, 217–409; Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №11" Дніпропетровської обласної ради

КЗО «СЗШ №88» ДМР

Перший понеділок місяця з 16.00

27

Коваленко Максим Олександрович

бульв.Рубіновий: 7; вул.Савкіна: 4–8;

КЗО «СЗШ №88» ДМР

Перший понеділок місяця з 16.00

28

Атаманчук Павло Петрович

вул.Братів Трофімових: 4 к.1–4 к.5; ж/м Червоний Камінь: 12–12А;

КЗО «СЗШ №143» ДМР

4-й понеділок місяця з 16.00

КЗО «СЗШ №96» ДМР

4-а п’ятниця місяця з 16.00

29

Курчін Дмитро Ігорович

вул.Коробова: 5–12, 16–20, 24; пров.Людмили Сталь: 7; ж/м Червоний Камінь: 5;

КЗО «СЗШ № 143» ДМР

Перший понеділок місяця з 16.00

Кедич Григорій Миколайович

КЗО «СЗШ № 143» ДМР

Перша середа місяця з 16.00

30

Прокопенко Сергій Миколайович

вул.Коробова: 1–2; вул.Набережна Заводська: 80К; пров.Людмили Сталь: 1; ж/м Червоний Камінь: 3–4Г, 8–10; вул.Коробова: 4, 14, 22; вул.Савкіна: 2; ж/м Червоний Камінь: 13–22;

КЗО «СЗШ № 143» ДМР

1-й, 3-й четвер  місяця з 17.00 - 19.00

31

Шапошніков Микола Миколайович

вул.Братів Трофімових: 4Б–6, 8–12; вул.Комунарівська: 1–5;

Вул. Бр. Трофімових 32

1-й, 3-й четвер місяця з 16.00 – 18.00

Гаращенко Анжела Юріївна

КЗО «СЗШ №96» ДМР

1-а, 4-а п’ятниця місяця з 16.00

32

Лапшин Сергій Геннадійович

бульв.Рубіновий: 5–6; вул.Братів Трофімових: 22–24Б; вул.Комунарівська: 7;

КЗО «СЗШ №106» ДМР

Перший понеділок місяця з 17.00

33

Лапшин Сергій Геннадійович

бульв.Рубіновий: 8–12; вул.Комунарівська: 11; пров.Людмили Сталь: 3–5; ж/м Комунар: 5А–5В, 5П;

КЗО «СЗШ №106» ДМР

Перший понеділок місяця з 17.00

34

Журавель Сергій Валерійович

вул.Комунарівська: 12–14; вул.Шелгунова: 8–15; вул.Комунарівська: 10; вул.Шелгунова: 2Б–5; ж/м Комунар: 5Д–5Н, 5Т–22А;

КЗО «СЗШ № 97» ДМР

Перша субота місяця з 11.00

35

Гондар Олександр Олексійович

вул.Братів Трофімових: 32–34; вул.Комунарівська: 24–30; вул.Шелгунова: 21;

КЗО «СЗШ № 97» ДМР

Кожен вівторок  місяця з 17.00-19.00

36

Кружко Володимир Сергійович

вул.Метробудівська: 5; ж/м Комунар: 4А–4Д;

КЗО «СЗШ №106» ДМР

Останній понеділок місяця з 16.00

37

Уральський Олександр Дмитрович

вул.Братів Трофімових: 44–46; вул.Метробудівська: 1, 13, 17; вул.Шелгунова: 2; ж/м Комунар: 4Ж–4З, 22Б; вул.Метробудівська: 3; ж/м Комунар: 3А–3П;

КЗО «СЗШ №106» ДМР

4-а п’ятниця місяця з 16.00

38

Мосьпан Анна Сергіївна

вул.Братів Трофімових: 52–56; вул.Метробудівська: 12, 14; вул.Моніторна: 1; вул.Метробудівська: 8; вул.Моніторна: 2, 6; пров.Парусний: 19;

КЗО «СЗШ №141» ДМР

Перший вівторок місяця з 16.00

39

Черкун Сергій Васильович

вул.Гідропаркова: 1–9; вул.Набережна Заводська: 213, 213А; пров.Парусний: 9–13; пров.Штурманський: 1, 7;

КЗО «СЗШ№ 141» ДМР

3-а п’ятниця місяця з 16.00

Мосьпан Анна Сергіївна

КЗО «СЗШ№ 141» ДМР

2-й вівторок місяця з 16.00

40

Фісунов Артьом Леонідович

вул.Братів Трофімових: 62; вул.Гідропаркова: 15–17; вул.Моніторна: 5, 7;

КЗО «СЗШ №132» ДМР

Перший понеділок місяця з 17.00

41

Мелешко Леонід Васильович

вул.Гідропаркова: 11; вул.Моніторна: 10;

КЗО «СЗШ №54» ДМР

1-й, 3-й четвер кожного місяця з 16.00

42

Корж Світлана Петрівна

вул.Метробудівська: 4; ж/м Парус: 1, 1Б–6; пров.Парусний: 6–8; пров.Штурманський: 5; ж/м Парус: 1А;

КЗО «СЗШ № 54» ДМР

Перша субота  місяця  з 16.00